Про ресторан

Італійський ресторан «Бабене» — скромна чарівність Італії у самому серці Печерська.

Появу ресторану домашньої італійської кухні «Бабене» можна назвати приємною несподіванкою ресторанної культури Києва. Відкрившись в самому серці фешенебельного Печерська, він підкорює своєю непомпезностью і щирим домашнім привітністю, давно стали великим дефіцитом в елітних районах і кварталах пафосних бізнес-центрів.
Успіх «Бабене» укладено в простоті: там затишно, мило і дуже смачно готують страви домашньої італійської кухні. Саме те, що прийнято готувати в італійських сім’ях і саме також, по-домашньому, смачно і щедро. В гостях у «Бабене» — як в гостях у італійської сім’ї в італійському будинку — гостинно, привітно, завжди смачно пахне і завжди Вам раді.

Ресторан «Бабене» ідеально поєднав в собі два найпопулярніших напрямки італійських ресторанних традицій — «тратторія» (la trattoria) і «ресторанте» (il ristorante), тобто ресторанів повсякденному домашньої кухні та закладів авторської кухні.
Простота і відкритість «тратторій» відразу ж сформували своє коло постійних відвідувачів, які стали практично частиною сім’ї ресторану «Бабене».

Бренд шеф ресторану — Патріціо — готує автентичні страви італійської кухні так, як це готують і їдять в Італії. В «Бабене» на кухні працюють професіонали, в кондитерському цеху — майстри своєї справи, в залі — персонал, який прагне зробити перебування гостей у ресторані максимально приємним і комфортним.

Ресторан «Бабене» комфортний для великих дружніх компаній, сімейних посиденьок, ділових зустрічей і, звичайно ж, романтичних побачень закоханих парочок.

Страви від«Бабене» створить для вас атмосферу справжньої Італії.

Перегляньте наше меню: Сніданки / Страви від Шефа / Винна карта

Традиційна їжа

У «Бабене» все тісто для піци і більшості паст виготовляються вручну за класичними італійськими рецептами. Особлива гордість ресторану — фірмові страви — піца «Бабене», Паделлі «Бабене» і навіть кави «Бабене». А також відмінний вибір антипасто, паст, різотто і бездоганний підбір сертифікованих італійських і французьких вин. Про 16-ти видах піци і особливому пропозиції — гриль на камені і говорити не треба, треба пробувати! До речі, гриль на камені — шоу прямо за Вашим столиком в ресторані, шеф кухар рекомендує.